
CEO Бюро Інвестиційних Програм та засновник платформи GreenInvest Олександр Бондаренко виступив на Invest Talk Summit16.05.2026В рамках події Олександр відповів на питання «Чи варто інвестувати в енергетику?», а також спрогнозував неминуче зростання тарифів на електроенергію для населення.
Також під час свого виступу він зазначив, що будівництво сонячних станцій та BESS наразі є найбільш перспективними напрямками для інвестицій.
Invest Talk Summit — це масштабна профільна конференція, яка пройшла 16 травня у Києві і була присвячена актуальним стратегіям збереження та примноження капіталу в умовах ринкових змін.
Програма заходу об'єднала понад 25 провідних експертів і фінансових аналітиків, які презентують практичні кейси щодо інвестицій у фондовий ринок, нерухомість, землю, штучний інтелект та енергетику.
Окрім інформаційних панелей учасники отримали можливість для прямого діалогу зі спікерами та професійного нетворкінгу.
Також під час свого виступу він зазначив, що будівництво сонячних станцій та BESS наразі є найбільш перспективними напрямками для інвестицій.
Invest Talk Summit — це масштабна профільна конференція, яка пройшла 16 травня у Києві і була присвячена актуальним стратегіям збереження та примноження капіталу в умовах ринкових змін.
Програма заходу об'єднала понад 25 провідних експертів і фінансових аналітиків, які презентують практичні кейси щодо інвестицій у фондовий ринок, нерухомість, землю, штучний інтелект та енергетику.
Окрім інформаційних панелей учасники отримали можливість для прямого діалогу зі спікерами та професійного нетворкінгу.